Kup w przeciągu:

16

[19.12,20.12,24.12,25.12,26.12,27.12]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Blog
Współczesny PRL? - zarabiają na butach krocie
Współczesny PRL? - zarabiają na butach krocie

Może widziałeś/aś jak młodzi ludzie stoją w kolejkach przed sklepami sportowymi o dziwnych porach dnia? Prawdopodobnie czekają w kolejce po limitowane buty, lub inne pożądane przedmioty. Brzmi jak historia z PRLu? Z pewnością nie jest to podyktowane deficytem produktów pierwszej potrzeby na rynku. Nie kojarzy się to również z biedą! Wręcz przeciwnie, z bogactwem..

czytaj całość »
Jakie buty wybrać do piłki nożnej?
Jakie buty wybrać do piłki nożnej?

Technologia z każdym rokiem idzie do przodu, a buty piłkarskie ewoluują. Produkowane są tak, aby nie odkształcały się, ani nie rozciągały. Dlatego tak ważne, aby je odpowiednio dobrać do stopy. Jeśli decydujesz się na zakup butów piłkarskich, warto mierzyć je na początku dnia, kiedy stopa jeszcze nie jest zmęczona po całym dniu. Ma to znaczenie, ponieważ stopa może zwiększyć objętość nawet o cały rozmiar. Decydując się na zakup, zwróć uwagę przede wszystkim na komfort oraz odpowiednie dopasowanie. Wygląd w tym wypadku schodzi na drugi plan, chociaż nie jest to oczywiście łatwe.

 
czytaj całość »
Dlaczego polskiej marce 4f się udało?
Dlaczego polskiej marce 4f się udało?

Może najpierw warto napisać jak to się zaczęło. Założycielem marki jest Igor Klaja, który studiował niegdyś na Wyższej Szkole Handlowej w Krakowie. Zatrudnił się w jednym ze sklepów sportowych, analizując przy tym trendy sprzedażowe oraz, procesy produkcyjne. Wtedy zakiełkował pomysł na biznes. W czasach studenckich często brakuje kapitału, z pomocą przyszedł syn właściciela sklepu, z którym zawarł układ. Igor Klaja był odpowiedzialny za sprzedaż, a on zajął się produkcją.

czytaj całość »
Reebok - w pogoni za innowacją
Reebok - w pogoni za innowacją

Reebok to marka, która jest znana nie od dziś. Słynie z produkcji wysokiej jakości odzieży oraz obuwia. Warto wiedzieć jak z małej firmy powstała marka, którą znają ludzie na całym świecie. Stało się to za sprawą pewnej rodziny z Wielkiej Brytanii. Jak to się stało, że Reebok jest wymieniany z nazwy obok takich gigantów jak Nike czy Adidas?

czytaj całość »
Dwóch braci - dwie potężne firmy
Dwóch braci - dwie potężne firmy

Kto ma rodzeństwo ten wie, że kłótnie są nieuniknione. Z większości przypadków nic z nich nie wynika, jednak czasem doprowadzają zarówno do wielkich rozłamów, jak i wielkich sukcesów. Tak jest w przypadku braci Drassler, którzy dzięki kłótni stworzyli dwie potężne firmy Puma i Adidas.

czytaj całość »
Nike - Sukces to mało powiedziane
Nike - Sukces to mało powiedziane

Firmy Nike nikomu w obecnych czasach nie trzeba przedstawiać. Z roku na rok, producent obuwia i odzieży powiększa swoje zyski ze sprzedaży. Jak to się stało, że znana na całym świecie "łyżwa"...

 
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium