Kup w przeciągu:

16

[19.12,20.12,24.12,25.12,26.12,27.12]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

  • nowość

Profesjonalne rękawice bramkarskie Adidas

Prędkość piłki wystrzelonej w stronę gracza może osiągnąć nawet 130 km/h. W połączeniu z jej masą, a także wilgocią, którą może być pokryta, powstrzymanie jej przed wpadnięciem w pole bramki jest dla bramkarza z jednej strony dużym wyzwaniem, a z drugiej nie lada ryzykiem dla jego dłoni. Oferowane przez nas sklep rękawice Adidas zostały stworzone z myślą o rozwiązaniu obu wspomnianych problemów tak, aby gracz mógł skupić się na tym co kluczowe dla odniesienia zwycięstwa, zamiast martwić się o potencjalne kontuzje.

Adidas rękawice bramkarskie – najważniejsze zalety

Do kluczowych atutów, którymi odznaczają się rękawice Adidas, zaliczyć należy przede wszystkim wysoką jakość stosowanych materiałów. W przypadku opisywanego rodzaju wyrobów producent wykorzystuje najczęściej doskonały gatunkowo lateks, który zapewnia dłoniom użytkownika duże wsparcie, istotne szczególnie w trakcie przyjmowania wyjątkowo silnych strzałów. W połączeniu z ergonomicznie opracowaną konstrukcją rękawic, całość przekłada się na efektywną amortyzację zmniejszającą odczuwalną siłę uderzenia, a także świetny współczynnik ochrony przed nadmiernym wyginaniem się palców. Ostatecznie zabezpiecza to przed potencjalnie bardzo poważnymi urazami. Drugą (również pozytywną) stroną medal w przypadku rękawic bramkarskich Adidasa są korzyści związane stricte ze zwiększaniem skuteczności gracza. Projektanci tej wybitnej niemieckiej firmy tworząc poszczególne z ich modeli, w dużym stopniu koncentrują się na uzyskiwaniu ich maksymalnej przyczepności względem piłki. Dzięki temu bez względu na poziom wilgotności panujący na murawie, gracz ma pewność, że nawet najbardziej śliska piłka nie wymknie się mu się z chwytu. Rękawice Adidas doskonale sprawdzą się również przy grze w pełnym słońcu. Za sprawą ich wentylowanej struktury dłonie mogą oddychać, co pozwala zachować komfort podczas gry. Podsumowując zatem, specjalistyczne rękawice wspomnianej marki to – z jednej strony – zredukowane ryzyko doznania kontuzji, a z drugiej, istotnie zwiększona szansa na odniesienie zwycięstwa w meczu.

Rękawice Adidas w wielu różnych wariantach

W ramach niniejszej podstrony asortymentowej naszego sklepu proponujemy Ci rękawice bramkarskie Adidas w rozmaitych – zarówno seniorskich, jak i juniorskich – opcjach rozmiarowych. Dodatkowo poszczególne ich odmiany różnią się od siebie także pod względem kolorystyki, krojów oraz rekomendowanego poziomu zaawansowania użytkownika. Przykładowym polecanym przez nas modelem mogą być chociażby rękawice Adidas Predator 20 MTC Fingersave Gloves, znajdujące się mniej-więcej pośrodku stawki cenowej. Produkt ten ma szwy ulokowane od wewnątrz i zmyślnie opracowane grzbiety na palcach, które stanowią dla nich dodatkowe wsparcie. Dzięki gładkiej, pokrytej lateksem powierzchni chwytnej zapewniają dłoniom użytkownika świetną amortyzację pozwalającą o wiele łagodniej wybijać silnie rozpędzone piłki. Atrakcyjna cena tego produktu, w połączeniu z optymalnymi właściwościami oraz wieloletnią wytrzymałością sprawiają, że są to rękawice na każdą kieszeń, dla użytkownika o niemal dowolnym stopniu zaawansowania.

Jak wybrać odpowiednie dla siebie rękawice bramkarskie Adidas?

W pierwszej kolejności warto skupić się na kroju. W większości przypadków rękawic Adidasa będzie to tzw. Negative Cut, czyli ściśle dopasowany do dłoni krój o szwach znajdujących się od strony wewnętrznej. Dzięki swojej smukłości i silnemu przyleganiu przekłada się on na dużą swobodę ruchu. Następny wariant to krój Hybrid Cut określany także jako mieszany. W jego przypadku szwy skierowane są na zewnątrz, co zapewnia użytkownikowi dużą wygodę. Dodatkowo nie zachodzą one na obszar pianki, co z kolei gwarantuje dużą powierzchnię chwytną, optymalny poziom tłumienia i jednocześnie poprawia czucie piłki. Ostatni z kluczowych typów kroju to Roll Finger, czyli konstrukcja, w ramach której palce otoczone są pianką, zapewniając tym samym perfekcyjne ich dopasowanie do dłoni oraz ponadprzeciętnie dużą powierzchnię chwytną. W kolejnym etapie należy określić swój stopień zaawansowania, a także podjąć decyzję w zakresie przeznaczenia rękawic – czy mają być uniwersalne, czy też rekomendowane do gry w deszczu lub na pełnym słońcu. Jeśli już uda się sprecyzować odpowiadający krój i pożądane właściwości rękawic Adidasa, można przejść do zidentyfikowania poszukiwanego rozmiaru. Dokonując zakupu przez internet, najlepiej jest w tym celu samodzielnie zmierzyć swoje dłonie i posłużyć się tabelą rozmiarów. Dłoń należy zmierzyć najpierw od nasady do czubka środkowego palca, a następnie w poprzek, na najszerszym odcinku. Rękawice bramkarskie Adidasa czy dowolnej innej firmy występują zwykle w rozmiarach od 3 do 12, przy czym modele juniorskie zazwyczaj kończą się na rozmiarze 8.

Rękawice Adidas – profesjonalne doradztwo

O ile odnalezienie odpowiedniego rozwiązania nie jest zadaniem szczególnie trudnym dla profesjonalisty, o tyle amatorzy dopiero rozpoczynający swoją przygodę z brakarstwem mogą mieć z tym niemały problem. Mnogość dostępnych wariantów rękawic Adidasa sprawia, że łatwo się w tym pogubić. W związku z tym proponujemy rzetelną i kompleksową pomoc w tym procesie. Zapraszamy do kontaktu z naszym personelem w celu uzyskania bezpłatnej, profesjonalnej porady.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium